Предлагаю услуги: Курс комп'ютерної грамотності - Заказать: Курс комп'ютерної грамотності, Харьков - Курсы повышения квалификации Харьков - 1812650

Найти
 


Объявление

Курс комп'ютерної грамотності - Курсы повышения квалификации

Код: 1812650 Создано: 14-07-2024 19:01

Цена: 2 750 грн. ₴

Продам, предлагаю: Курсы повышения квалификации, Украина, Харьков и область

Наші комп'ютерні курси для початківців розраховані на заняття у міні-групах (2-4 особи) або 12 індивідуальних занять по 1 годині та охоплюють такі теми: Програма курсу Персональний комп'ютер та його програмне забезпечення – поняття про комп'ютер. Одиниці виміру інформації. Програмне забезпечення ПК (види операційних систем) Клавіатура (групи та призначення клавіш) Прийоми роботи з мишею Операційна система WINDOWS. Загальна інформація про WINDOWS. Інтерфейс користувача. Операції з файлами та папками (програма провідник WINDOWS). Створення об'єктів WINDOWS (ярлики, папки, документи). Операції з об'єктами (копіювання, переміщення, видалення та відновлення). Багатозадачність WINDOWS та обмін даними між документами та додатками. Робота з архіваторами RAR та ZIP. Захист від комп'ютерних вірусів Текстовий редактор MS WORD: технологія створення нового документа, форматування окремих фрагментів тексту, вставка об'єктів, прийоми виділення фрагментів тексту, автоматичне розміщення переносів, робота зі стилями, створення таблиць, робота з колонтитулами. Табличний редактор MS EXCEL: поняття про електронну таблицю, створення електронної таблиці, введення інформації, форматування таблиці, робота з формулами та функціями, робота з сортуваннями та фільтрами, побудова діаграм (кругова, гістограма, графік). Підготовка презентацій у MS POWERPOINT: практична робота зі створення презентації Глобальна мережа INTERNET: пошукові системи, види браузерів, засоби пошуку інформації. Робота з електронною поштою SKYPE. Закінчивши наші курси Оператор ПК - Ви будете вільно вести електронне спілкування з друзями та колегами, з легкістю складати звіти та формувати таблиці, красиво та ефективно оформляти презентації. Вартість курсів комп'ютерної письменності 2000 грн.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Планета
 
Фамилия: знань
 
Контактный телефон: +380505224817
 
Мобильный телефон: +380675739138
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки