Продам: Оформлення родоводів на собак. Щенячі картки, Родовід. Клуб - Купить: Оформлення родоводів на собак. Щенячі картки, Родовід. Клуб, Харьков - Продажа: Корма и товары для домашних животных Харьков - 2490347

Найти
 


Объявление

Оформлення родоводів на собак. Щенячі картки, Родовід. Клуб - Корма и товары для домашних животных

Код: 2490347 Создано: 11-09-2022 16:28

Цена: 555 грн. ₴

Продам, предлагаю: Корма и товары для домашних животных, Украина, Харьков и область

Оформлення документів на собак. Щенячі картки, Родовід. Клуб. Здійснюємо допомогу людям, які мають собаку, але вперше стикаються із завданням оформлення документів для свого улюбленця. Чи часто задавалися питанням як: - Обміняти щенячу картку на родовід. - Де отримати консультацію щодо підбору партнера для в'язки. - Оформити родовід міжнародного зразка (для виїзду собаки за кордон). - Як і де оформити в'язку з наступною видачею документів на цуценят. - Де знайти допомогу в реєстрації на виставки, племінні огляди та отримання допуску у племінне розведення для свого собаки? - Як підготувати себе та собаку до виставки? Зв'язавшись з нами Ви також можете отримати якісну кінологічну консультацію з дресирування та виховання Вашого вихованця, годування та вирощування цуценят. Консультації телефону абсолютно безкоштовні.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Ксения Михайловна
 
Контактный телефон: (050) 9188012, (096) 0764315
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки