Предлагаю услуги: Авіаперевезення тварин. Допомога в оформленні док-ів. Авіакур'єр. - Заказать: Авіаперевезення тварин. Допомога в оформленні док-ів. Авіакур'єр. , Харьков - Транспортные, экспедиторские, складские услуги Харьков - 2490350

Найти
 


Объявление

Авіаперевезення тварин. Допомога в оформленні док-ів. Авіакур'єр. - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Код: 2490350 Создано: 11-09-2022 16:28

Цена: 555 грн. ₴

Продам, предлагаю: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Харьков и область

Авіаперевезення тварин. Допомога в оформленні док-ів. Авіакур'єр. Переліт з тваринами - купівля/продаж домашніх тварин - Перевезення домашніх тварин з супроводом або без; - Підготовка повного пакету документів для перевезення тварин за кордон; - Організація перевезень собак і кішок на постійній основі або одноразово в будь-яку країну; — консультації з купівлі/продажу собак та кішок; Ми надаємо свої послуги чесно та професійно, завдяки досвіду в цьому напрямку та постійним контактам із заводчиками, ветеринарними службами, митними брокерами. Ми підберемо для Вас найкращий варіант перевезення тварини наземним або авіа шляхом, з урахуванням усіх нюансів, які можуть торкнутися Вас та Вашого улюбленця під час перетину кордону. Якщо Ви хочете продати тварину іноземцю та не можете самостійно вести переговори, ми допоможемо Вам і в цьому. Проконсультуємо Вас та покупця з усіх питань, що стосуються тварини та її доставки.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Ксения Михайловна
 
Контактный телефон: (050) 9188012, (096) 0764315
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки