Продам: Мережа фотосепараторів по всій території України - Купить: Мережа фотосепараторів по всій території України, Харьков - Продажа: Сельхозоборорудование Харьков - 2544633

Найти
 


Объявление

Мережа фотосепараторів по всій території України - Сельхозоборорудование

Код: 2544633 Создано: 22-06-2018 20:20

Продам, предлагаю: Сельхозоборорудование, Украина, Харьков и область

Ви маєте можливість замовити послугу ідеальної очистки насіння поблизу вашого виробництва за прийнятною ціною. Сучасні фотосепаратори A-mecs, ASM, Buhler, Meyer, Satake, Taiho з RGB-камерами дозволяють ефективно очищувати сільськогосподарські культури як за кольором, так і за формою, досягаючи чистоти 99, 99%. Фотосепаратори (optical color sorters) набули своєї популярності в Україні на сортуванні рису, кондитерського насіння та ядра соняшнику, пшона, амаранту, горіхів та гарбузового насіння. Але вони знаходять успішне застосування і на інших культурах, які мають підвищенні вимоги щодо якості продукції. Вартість послуги очищення насіння на фотосепараторі – від 500 грн/т в залежності від культури. Якщо ви бажаєте придбати власний фотосепаратор, звертайтеся до нас за консультацією. Допоможемо з вибором обладнання саме під вашу культуру (або набір культур), укладанням угоди з іноземною компанією-виробником фотосепараторів, або її представником в Україні. Пропонуємо оглянути роботу фотосепаратора та здійснити пробне очищення зразків насіння сільськогосподарських культур на діючому виробництві або на демонстраційному сортексі. Наш сайт: http://photoseparator.com.ua/ Відео роботи фотосепараторів на нашому каналі: https://www.youtube.com/watch?v=WX83R2ZVJfs Статті: http://photoseparator.com.ua/articles/ Контактні телефони/viber: 096 3444438 (Олександр), 098 4253071 (Владислав)

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Александр
 
Контактный телефон: 0963444438
 
Мобильный телефон: 0963444438
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки