Предлагаю услуги: Картка класу Gold для успішних людей - Заказать: Картка класу Gold для успішних людей, Харьков - Финансовые и кредитные услуги Харьков - 2603001

Найти
 


Объявление

Картка класу Gold для успішних людей - Финансовые и кредитные услуги

Код: 2603001 Создано: 05-01-2018 17:42

Продам, предлагаю: Финансовые и кредитные услуги, Украина, Харьков и область

Картка «Універсальна Gold» – міжнародна платіжна картка ПриватБанку, з якою Ви отримуєте обслуговування від персонального банкіра в зручний для Вас час. З карткою рівня Gold Ви зможете користуватися як власними грошима на картці, так і кредитними коштами. На цю картку Вам можуть перераховувати гроші Ваші родичі, знайомі або партнери. Гроші на картці «Універсальна Gold» як особисті, так і кредитні доступні Вам у будь-якій точці світу в будь-який час. Іменні картки «Універсальна Gold» підтримують технологію безконтактних оплат Visa payWave та MasterCard Contactless. Це дозволяє здійснювати купівлі, не випускаючи картки з рук. У разі купівлі на суму до 200 грн не потрібно вводити ПІН-код або підписувати чек. Для отримання картки «Універсальна Gold» Вам потрібні паспорт та ІПН.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Михаил
 
Фамилия: Матвиенко
 
Мобильный телефон: 0993016104
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки