Предлагаю услуги: Курс створення сайту на WordPress для школярів - Заказать: Курс створення сайту на WordPress для школярів, Харьков - Компьютерные курсы Харьков - 2766234

Найти
 


Объявление

Курс створення сайту на WordPress для школярів - Компьютерные курсы

Код: 2766234 Создано: 14-07-2024 19:02

Цена: 1 320 грн. ₴

Продам, предлагаю: Компьютерные курсы, Украина, Харьков и область

Курс створення сайту на WordPress для школярів Програма навчання розробці сайту для школярів у нашому навчальному центрі (Харкові) розрахована на 126 академічних годин та включає такі теми, за такими напрямками як: Розділи курсу: • Ознайомлення з різними веб-технологіями, їх взаємозв'язком; • Концепція веб-сервера, його складових частин. Поняття хостингу; • Ознайомлення з базами даних та системою управління ними; • Поняття динамічного сайту, його особливостей; • Встановлення та налаштування CMS WordPress. Специфіка блогового двигуна; • Вивчення функції WordPress. створення постів (записів); • Теми WordPress. особливості їх будови; • Розширення системи. Плагіни WordPress; • Рубрики, мітки, віджети, меню; • Робота з локальним сервером. ▪ Введення у динамічні сайти. ◦ Взаємозв'язок веб-технологій. ◦ Ознайомлення з поняттями веб-сервера, бази даних, хостингу. ◦ Системи керування контентом. ▪ Знайомство з CMS WordPress ◦ Особливості блогового двигуна. Поняття «пост», «стрічка посту», «статична сторінка». ◦ Встановлення та налаштування WordPress. Практична робота. ◦ Проектна робота. ▪ Основи роботи з WordPress ◦ Робота з функціоналом системи. Віджети, меню, коментарі, теми. ◦ Створення навігаційної системи сайту. Налаштування зовнішнього вигляду сайту. ▪ Плагіни WordPress. ◦ Розширення системи. Створення та налаштування додаткового функціоналу. Робота з мультимедійним контентом: зображення, відео, галереї, слайдери та ін. ◦ Плагіни-конструктори сайту оглядові. ▪ Робота з локальним хостингом. ◦ Встановлення та налаштування Open Server. Завантаження сайту Практична робота на закріплення та повторення вивченого матеріалу. ▪ Реалізація проекту: мій сайт ◦ Практична робота ◦ Менторство на практиці. Чисельність груп від 8 до 12 осіб.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Планета
 
Фамилия: знань
 
Контактный телефон: +380505224817
 
Мобильный телефон: +380675739138
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки