Предлагаю услуги: Стоматолог в Харкові клініка «RISHON» - Заказать: Стоматолог в Харкові клініка «RISHON», Харьков - Медицинские услуги Харьков - 2996018

Найти
 


Объявление

Стоматолог в Харкові клініка «RISHON» - Медицинские услуги

Код: 2996018 Создано: 27-11-2021 17:37

Продам, предлагаю: Медицинские услуги, Украина, Харьков и область

Стоматологія у Харкові, наші переваги: Rishon – сучасний центр, у якому пацієнти отримують найкраще обслуговування за європейськими стандартами: - допоможемо вирішити будь-яку проблему – від флюсу до виправлення прикусу; - використовуємо якісні та надійні матеріали від виробників зі світовим ім'ям; - пропонуємо комплексну терапію для усунення причин захворювання; - практикуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Завдяки використанню інноваційних методів лікування та технологій у Харкові стоматологія «Рішон» гарантує Вам оперативне вирішення проблем за мінімальну кількість візитів до лікаря. Також ми дотримуємось високих стандартів у забезпеченні стерильності та безпеки наших відвідувачів. Не варто відкладати візит до кваліфікованого стоматолога. Записатися на консультацію та перший огляд можна в онлайн-режимі прямо на сайті. Ми запросимо Вас на зручний час і зробимо все можливе, щоб пацієнти забули про біль і могли радувати всіх довкола своїми чарівними посмішками.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Клініка Rishon
 
Мобильный телефон: 0800330010
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки