Предлагаю услуги: Хірургія в Харкові Прийом лікаря хірурга і хірургічні операції в кліні - Заказать: Хірургія в Харкові Прийом лікаря хірурга і хірургічні операції в кліні, Харьков - Медицинские услуги Харьков - 2996473

Найти
 


Объявление

Хірургія в Харкові Прийом лікаря хірурга і хірургічні операції в кліні - Медицинские услуги

Код: 2996473 Создано: 30-11-2021 19:18

Продам, предлагаю: Медицинские услуги, Украина, Харьков и область

Один із основних напрямків діяльності медичного центру «Рішон» - хірургія. Сучасне відділення хірургії створено з урахуванням всіх особливостей і нюансів, які дозволяють максимально ефективно і комфортно проводити хірургічні втручання з мінімальним дискомфортом для пацієнта. Фахівці лікувально-діагностичного центру «Рішон» проводять безліч видів хірургічних втручань в різних областях, а саме: -Загальна хірургія -Урологічні операції -Мамологія/онкохірургія -Пластичні операції -Операції на щитовидній залозі -Гінекологічні операції -Хірургічні операції на очах -ЛОР-операції -Дитяча хірургія Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати до хірургічного відділення, і наші фахівці особисто дадуть відповіді на них.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Клініка Rishon
 
Мобильный телефон: 0800330010
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки