Предлагаю услуги: Курс англійської мови для школярів - Заказать: Курс англійської мови для школярів, Харьков - Курсы изучения языков Харьков - 3004779

Найти
 


Объявление

Курс англійської мови для школярів - Курсы изучения языков

Код: 3004779 Создано: 03-08-2022 07:48

Цена: 800 грн. ₴

Продам, предлагаю: Курсы изучения языков, Украина, Харьков и область

Вік 8-15 років: групи формуються з урахуванням віку та рівня. Тривалість: 2 семестри - двічі на тиждень - тривалість заняття 1 година (60 хвилин) Кількість учнів у групах: від 3 до 8 осіб Кожен студент проходить вхідний тест для можливості підібрати групу необхідного рівня. Чому саме ми: Заняття проходять тільки німецькою мовою, завдяки чому діти швидше занурюються в атмосферу, що німецько говорить. Безліч прикладів, практик, вправ, проектних робіт. Актуальна та сучасна програма навчання. Уважні та зацікавлені у дитині викладачі. Систематичне відстеження прогресу у навчанні. Зворотній зв'язок батькам про успішність. Де ми знаходимося: наш навчальний центр знаходиться у центрі Харкова – площа Конституції. Що дозволяє швидко дістатися до нас із будь-якого куточка міста. Аудиторії просторі, світлі та комфортні. Обладнання та матеріали актуальні на кшталт часу.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Планета знаний
 
Фамилия: Знаний
 
Контактный телефон: 057-750-90-72
 
Мобильный телефон: 050-522-48-17 067-57-138-39
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки