Продам: Носити окуляри - це не тільки засіб корекції зору, а й модний аксесуар - Купить: Носити окуляри - це не тільки засіб корекції зору, а й модний аксесуар, Харьков - Продажа: Медицинское оборудование Харьков - 3107565

Найти
 


Объявление

Носити окуляри - це не тільки засіб корекції зору, а й модний аксесуар - Медицинское оборудование

Код: 3107565 Создано: 25-11-2023 21:34

Предложения интернет-магазинов: Медицинское оборудование, Украина, Харьков и область

Підкреслить Ваш тип обличчя металевими та пластиковими оправами різних форм та стилів. 1. для круглого обличчя виберіть оправи з гострими кутами та геометричними формами, щоб створити контраст і надати обличчю більш струнку та овальну форму. Геоматричні форми оправ допоможуть візуально розтягнути і подовжити обличчя. 2. для квадратного обличчя вибирайте круглі або овальні оправи, щоб пом'якшити різкі риси. 3. для овального обличчя підходять різні стилі та форми оправ. 4. для серцеподібного обличчя вибирайте оправи з широким верхнім ободом типу «метелик» або з гострими кутами у верхній частині. 5. для прямокутного обличчя підходять різні стилі оправ, включаючи прямокутні, овальні, «котяче око» або «полуниця». Створіть свій гармонійний образ та додайте інтересу до вашої зовнішності. Якість товару і виконання своїх зобов'язань гарантуємо. Товар на сайті oftalmic.com.ua.

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Сергій
 
Контактный телефон: (050)843-39-44, (093)435-48-01
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки