Предлагаю услуги: Хмільник, радонотерапія, якісне лікування при остеохондрозі - Заказать: Хмільник, радонотерапія, якісне лікування при остеохондрозі, Харьков - Медицинские услуги Харьков - 3155548

Найти
 


Объявление

Хмільник, радонотерапія, якісне лікування при остеохондрозі - Медицинские услуги

Код: 3155548 Создано: 10-07-2024 09:39

Цена: 1 250 грн. ₴

Продам, предлагаю: Медицинские услуги, Украина, Харьков и область

Не ігноруйте ці симптоми! Не відкладайте своє здоров’я на потім! Ось до чого можуть призвести симптоми остеохондрозу, якщо не займатися лікуванням остеохондрозу: 1. Хронічний біль Біль у спині та шиї може стати постійним супутником вашого життя, значно обмежуючи вашу активність і заважаючи нормальному функціонуванню. 2. Міжхребцева грижа Дегенеративні зміни в хребті можуть призвести до утворення міжхребцевих гриж, які стискають нервові корінці, спричиняючи сильний біль і порушення функцій кінцівок. 3. Порушення кровообігу Зміщені або деформовані хребці можуть здавлювати судини, що постачають кров до мозку, викликаючи головні болі, запаморочення та навіть інсульти. 4. Порушення роботи внутрішніх органів Остеохондроз грудного відділу може вплинути на роботу серця, легенів та інших органів грудної клітини, викликаючи болі, порушення ритму серця та задишку. 5. Втрата рухливості Прогресування хвороби призводить до зниження рухливості хребта, обмежуючи вашу здатність виконувати навіть прості повсякденні дії. 6. Радикулопатія Запалення нервових корінців може викликати сильний біль і оніміння кінцівок, роблячи важким або навіть неможливим рух. 7. Синдром хребетної артерії При остеохондрозі шийного відділу можуть стискатися артерії, що живлять мозок, що призводить до постійних головних болів, порушення зору та слуху, проблем з координацією та навіть втрати свідомості. Звертайтеся до санаторію «Хмільник» і ми допоможемо вам уникнути цих ускладнень. Наші досвідчені фахівці розроблять для вас індивідуальну програму лікування, яка дозволить повернутися до повноцінного та активного життя!

Реклама
Изображения
Контактные данные
Имя: Санаторій
 
Фамилия: Хмільник
 
Контактный телефон: +380637000500
 
Задать вопрос владельцу объявления
Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Фамилия:  
Контактный телефон:  
Мобильный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.
Ваше сообщение: *Доска объявлений Украины - AdMir.com.uaСтроительный портал ДивоСтрой Украины - divostroi.com.uaНаша кнопка:
FREEADS.in.ua

Код кнопки